Koníčky

Koníčky

Protože za dob mého dětství byly počítače celkem vzácnost (ještě že tak!), musela jsem se tehdy zabavit jinými zájmy. Jedním z nich rozhodně byly a stále jsou knížky. A to i přes to, že hodně času na knihy mi v současnosti bere počítač a internet. Nejraději čtu beletrii - fantasy a detektivky. Ale zařekla jsem se, že se musím vrátit i ke klasičtější literatuře a trochu dohnat, co jsem zanedbala ve školních letech.

Mezi další zájmy vždy patřil sport - od dětství jsem cvičila aerobic, v 15 jsem začala jezdit na koni a kamarádky od koní mě přivedly ještě k horské turistice. Říká se, že koně jsou láska na celý život, a totéž platí i o horách. Jakmile se člověk zamiluje do něčeho takového, už ho to nepustí a nemůže bez toho (moc dlouho) žít. V Praze mě přivedla kamarádka k tančení salsy, což je tak nějak nejaktuálnější ze sportů, kterým se věnuji.

Ke koníčkům svým způsobem řadím i internet. Je to úžasný vynález a má spoustu praktických využití. Baví mě na něm sociální sítě a taky různé užitečné nástroje a vychytávky. A v neposlední řadě sem patří focení (viz Projekty).